Антон Антоненко надихає команду на перемогу

03 December 2018 | 10:10

29 листопада 2018 року на спортивному майданчику Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся матч між студентськими командами «Інтер» Європейського університету та Інституту кримінально-виконавчої служби. Гра відбувалася у рамках п’ятого туру Першої ліги змагань з футзалу.

Одразу після стартового свистка гості почали активно володіти ігровою та територіальною перевагою. Тактика агресивної гри достатньо швидко привела ІКВСівців до успіху. Дмитро Купріянчик отримав шкіряного у центрі поля перед карною зоною від товариша з лівого флангу атаки, та наніс, з виду, звичайний удар у сторону воріт суперника. З великою часткою ймовірності, голкіпер господарів впорався б з цією загрозою, якби не добивання Вадима Ніколаєва - м'яч полетів в протилежному від стрибка воротаря напрямку - точно в сітку.

Слід відзначити гру, яку продемонстрував «Інтер». Команда впевнено трималася на полі, але гольовим моментом так і не відзначилася у першій половині зустрічі. Андрій Меліксетов вдало обіграв суперників у центральній зоні, але за браком майстерності, футболіст не зміг влучно пробити у сітку. Луіс Гомес підбадьорював товаришів по команді, але розгром від гостей повністю понизив тонус команди. Дублем відзначився Антон Антоненко. Владислав Слабодян розкішним дриблінгом залишив не при справах одразу цілу групу суперників на шляху до лицьової лінії усередині штрафної на лівому фланзі, звідки і віддав точну передачу на партнера по команді. Ворота і Антона поділяв лише один захисник, якого хлопцю вдалося обігнути ударом по м'ячу зовнішньою стороною стопи – 2:0. Третій гол – тридцять восьмий номер ІКВСівців наніс удар із краю карної зони, після чого м’яч влетів у нижній лівий кут. Чудово оформлений гол.

Друга половина гри відзначилася плодючістю на гольові моменти. Чимала кількість забитих м’ячів як від однієї, так і від іншої команди. На двадцять першій хвилині у ворота «Інтера» був оформлений із правого флангу при, достатньо, великій дистанції гол у виконанні Владислава Слабодяна. Футболісту вистачило ще десяти хвилин гри, щоб записати у свій актив другий забитий шкіряний. Господарям, також, вдалося трохи відігратися. Двічі Мостафа Максуді пробивав вдало по воротам, а також по одному забитому відзначилися Маркіан Осимницький та Франсіско Пінто Пінеда. У відповідь, суперник тричі брав штурмом ворота – і тричі вдало. До того ж, Антон Антоненко зумів, також, забити три гола та привів свою команду до остаточної перемоги. Матч завершився з рахунком 10:4 на користь ІКВСівців.

Наступного разу, підопічні Ярослава Олійника зіграють з командою «Університет культури» КНУКіМ ( місце та час ще й досі визначаються). «Інтер» буде реабілітуватись після сьогоднішньої поразки з футболістами ВІТІ ім. Героїв Крут 5 грудня о вісімнадцятій годині на стадіоні ВІТІ ім. Героїв Крут.

Підготовлено за матеріалами сайту Футбольної асоціації студентів Києва

  •  
  •