ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Бінарне заняття з методики викладання психології

15 May 2018 | 14:02

07 травня 2018 року завідувачем кафедри практичної психології, кандидатом психологічних наук, доцентом Бойко-Бузиль Юлією Юріївною спільно з заступником начальника відділу організації та координації навчального процесу Христич Іриною Петрівною було проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «Методика викладання психології» на тему «Контроль та оцінювання знань з психології» для курсантів 407 н.г. психологічного факультету.

Юлія Юріївна акцентувала увагу курсантів на психологічних аспектах здійснення контролю та оцінювання знань з психології, а Ірина Петрівна розповіла про специфіку та особливості оформлення проведеного контролю та оцінювання знань у встановленому порядку.

Завідувач кафедри практичної психології,
кандидат психологічних наук, доцент
Бойко-Бузиль Ю.Ю.

  •