ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Благодійна акція курсантів зі здачі крові

02 July 2018 | 11:11

26 червня 2018 року курсанти 304 групи психологічного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби на чолі зі своїм куратором доцентом кафедри практичної психології Левенець А.Є. та старшим викладачем кафедри Чичугою М.М. відвідали Київський Міський Центр Крові.

В даному центрі всі бажаючі можуть здати кров на підтримку хворих з лікарень м. Києва.

Спочатку терапевт з помічниками провів традиційний огляд та опитування відвідувачів з метою виявлення можливих протипоказань та заміряв тиск. Далі курсантів перевірили на нормативні загальні показники крові.

Більшість курсантів 304 групи здавали кров вже 4-5 разів.

Наприкінці відвідування співробітники КМЦК щиро подякували черговий раз курсантам Інституту за небайдужість і здійснену акцію, та запросили завітати до них ще не раз.

  •