Державний розподіл в Інституті кримінально-виконавчої служби

24 May 2019 | 18:06

23 травня 2019 року в Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся персональний розподіл здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» юридичного та психологічного факультетів.

На місце проходження служби було направлено 82 курсанти, з яких 61 – за напрямом підготовки «Правознавство» та 21 – за напрямом підготовки «Психологія».

Відкрите засідання комісії з персонального розподілу випускників відвідали представники: Комісії з ліквідації Державної пенітенціарної служби України, а саме, голова комісії Скоков Сергій Іванович та його заступник Опанасенко Андрій Володимирович; Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби, а саме начальник Управління персоналом ДКВС України,  Ключ Вікторія Олександрівна; ДУ «Центр пробації», а саме – Директор  ДУ «Центр пробації» Янчук Олег Борисович та заступник директора ДУ «Центр пробації» Суботенко Олена Олександрівна

Цей день став відправною точкою на шляху дорослого життя випускників. Попереду на них очікує почесна служба українському народу та Батьківщині.

 

  •  
  •