ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Факультативне заняття на тему «Україна в НАТО»

04 July 2018 | 15:03

04 липня 2018 року т.в.о. начальника сектору з організації науково-дослідної роботи, ст. лейтенантом внутрішньої служби Самосьонок Анастасією Олегівною, в 301 навчальній групі юридичного факультету було проведено факультативне заняття у рамках реалізації Плану заходів ІКВС, щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік.  В ході заняття для курсантів було визначено основні напрямки зовнішньо-політичної діяльності України з питань Євро- та Євроатлантичної інтеграції, ознайомлено з історією, функціями, метою, напрямками та способами діяльності організації Північноатлантичного договору.

Заняття проходило в інтерактивній формі. Курсанти виконували заняття поодинці та в групах. Було організовані тристоронні дебати. Підсумковий контроль для визначення рівня засвоєння курсантами нових знань було проведено у формі гри за допомогою інтерактивної платформи «Plicers».

В цілому заняття пройшло активно, та насичено. Усі учасники заходу залишилися задоволені, повні нових знань та вражень.

Сектор з організації науково-дослідної роботи

  •