ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Інтерактивне практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»

09 July 2018 | 15:03

06 липня 2018 року доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін, кандидатом юридичних наук І. М. Заляловою було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» для курсантів 303 навчальної групи Інституту кримінально-виконавчої служби.

Заняття проходило із застосуванням інтерактивних методів навчання з метою перетворити аудиторію пасивних спостерігачів на активних учасників. Використання інтерактивної дошки та творчі завдання зробили заняття цікавим і корисним, всі курсанти були залучені до процесу пізнання.

  •