КАФЕДРОЮ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН ІНСТИТУТУ ПРОВЕДЕНО V КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ І ПРАКТИКИ ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ТА УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ»

12 червень 2018 | 15:03

11 червня 2018 року в Інституті кримінально-виконавчої служби кафедрою кримінально-правових дисциплін проведено V круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми кримінального права та процесу і практики їх застосування в діяльності органів та установ виконання покарань».

    Учасниками заходу стали відомі науковці в галузі кримінального права та кримінології, кримінально-виконавчого права, практичні працівники органів та установ виконання покарань, курсанти 3 і 4 курсів Інституту.

    Роботу круглого столу відкрила завідувач кафедри к.ю.н., доцент Стеблинська О.С., яка привітала учасників конференції і представила учасників. З вітальним словом до учасників звернулась в.о.  першого заступника начальника Інституту підполковник внутрішньої служби Кирилюк В.А., яка вдало підмітила, що учасниками круглого столу цьогоріч є випусники Інституту, які на даний час уже обіймають керівні посади в органах та установах виконання покарань і мають можливість поділитись багаторічним практичним досвідом.

   До участі  в обговоренні питань круглого столу були запрошені: Горбаченко А.А., Карандюк І.В., Пивовар Н.Г. (Міністерство юстиції України), Нечипельський А.В. (Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України), д.юр.н., проф. Книженко О.О. (Національна академія прокуратури України), к.юр.н., доц. Кісілюк Е.М., к.юр.н. Павловська А.А. та к.юр.н.Злагода О.В. (Національна академія внутрішніх справ) та Зусько С.В. (Державна установа «Київський слідчий ізолятор»).

    Далі учасники круглого столу взяли участь у виступах, які були присвячені таким питанням:

 1. До питання зарахування строку попереднього ув’язнення у строк покарання (Книженко О.О.);
 2. Проблемні питання складання досудової доповіді (Карандюк І.В., Пивовар Н.Г.);
 3. Характеристика осіб, які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації (Горбаченко А.А.);
 4. Кримінологічна характеристика злочинів, які вчиняються особами, що перебувають під вартою (Зусько С.В.);
 5. Взаємодія оперативних підрозділів ДКВС з іншими правоохоронними органами у розслідуванні злочинів, які вчиняються у УВП та СІЗО (Нечипельський А.В.).

Не менш цікавими і дискусійними були і доповіді курсантів 3 і 4 курсів, а саме:

 1. Кримінальна відповідальність та покарання за втечу з місць позбавлення волі або з-під варти  (курсанти 3 курсу Калиній В. та Калюжна В.);
 2. Кримінальна відповідальність та покарання за збут наркозасобів в місцях позбавлення волі (Терлецький І. та Підлісний В.);
 3. Кримінальна відповідальність та покарання за доставку заборонених предметів в місця позбавлення волі (Палатай Я., Топор Є.);
 4. Проблемні питання щодо складання досудової доповіді у кримінальному провадженні органом пробації (Шевченко М.);
 5. Ювенальна пробація в Україні: перспективи розвитку (Осташко О., Бранець Х.);
 6. Особливості проведення допиту в умовах УВП та СІЗО (Куліцький С.);
 7. Кримінальна субкультура в місцях позбавлення волі (Кучеренко О.);
 8. Кримінологічна характеристика насильницької злочинності в УВП та СІЗО (Швець А.)

 

    По закінченню наукового заходу запрошені гості побажали курсантам успіхів в навчанні і подальшій службовій діяльності .

 

Завідувач кафедри Стеблинська О.С.

 

 •  
 •