ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Кафедрою кримінально-правових дисциплін проведено заслуховування курсантів 3 курсу

11 July 2018 | 08:08

10 липня 2018 року з метою активізації підготовки курсантів до складання літньої екзаменаційної сесії здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра 3 курсу відбулось засідання кафедри, на якому розглядалось питання необхідності ліквідації курсантами не відпрацьованих заборгованостей з дисциплін, які викладаються на кафедрі.

На засіданні кафедри були присутні курсанти, які мають не відпрацьовані пропуски та незадовільні оцінки, а також начальник юридичного факультету полковник внутрішньої служби Ісаков П.М., начальник курсу капітан внутрішньої служби Тищенко Є.В. і науково-педагогічний склад кафедри. Курсантам було встановлено конкретні строки ліквідації не відпрацьованих пропусків занять та наголошено на необхідності якіснішої підготовки до семінарських та практичних занять з дисциплін кафедри.

Завідувач кафедри
Стеблинська О.С.

  •