Керівництво та персонал Інституту кримінально-виконавчої служби привітали з ювілеєм Штанька Івана Васильовича

27 December 2018 | 08:08

24 грудня 2018 року виповнилося 80 років з Дня народження ветерана органів внутрішніх справ та кримінально-виконавчої служби України, заслуженого працівника МВС України, заслуженого працівника Державного департаменту України з питань виконання покарань, Голови Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України» генерал-полковника внутрішньої служби у відставці ШТАНЬКА Івана Васильовича.

Іван Васильович був першим директором (Головою) Державного департаменту України з питань виконання покарань та багато зробив як для Державної кримінально виконавчої служби в цілому, так і для Інституту кримінально виконавчої служби, зокрема.

Саме завдяки його зусиллям та увазі кількох змін керівників Державної кримінально-виконавчої служби України, починаючи з 1998 року, стало можливим створення Інституту кримінально-виконавчої служби.

Навіть після виходу на заслужений відпочинок Штанько І.В. продовжив опікуватись вишом, неодноразово зустрічався з курсантами та науково-педагогічним колективом. Завжди брав участь у проведенні урочистостей, міжнародних науково-практичних конференцій та інших заходів, організованих Інститутом.

26 грудня 2018 року з нагоди свята до Івана Васильовича Штанька завітала перший заступник начальника Інституту кримінально-виконавчої служби підполковник внутрішньої служби Кирилюк Валентина Анатолівна, яка передала теплі слова привітання і подяки від керівництва та науково-педагогічного колективу Інституту. Також вона вручила ювіляру пам’ятні подарунки та побажала міцного здоров’я та довгих років щасливого життя.

Сектор соціально-гуманітарної роботи

  •  
  •