Команда Інституту кримінально-виконавчої служби зіграла чергову гру в чемпіонаті Вищої ліги з футзалу Футбольної асоціації студентів міста Києва

12 December 2017 | 11:11

Черговий матч сьомого туру чемпіонату Вищої ліги з футзалу Футбольної асоціації студентів міста Києва (ФАСК), що проходив 08 грудня 2017 року на майданчику Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, ознаменувався протистоянням команд Інституту кримінально-виконавчої служби та Національний університет біоресурсів і природокористування України.

В рамках 1/8 розіграшу Кубка 4.12.2017 наша команда та суперник зіграли видовищну гру, яка завершилась нічиєю. Проте в серії післяматчевих пенальті точнішими були гравці НУБіПУ. Тому в чемпіонаті всі очікували побачити іншу гру, в якій Інститут зможе взяти реванш.

Спочатку гра у нашої команди не клеїлась, тому перший тайм завершився із рахунком 0:2 на користь НУБіПУ.

Проте, на 22-й хвилині другого тайму гравець нашої команди Дмитро Купріянчик зумів обіграти захисників та влучив у ворота суперника, скоротивши розрив. Хвилину потому, рахунок в матчі став рівним, коли Антон Антоненко сам обіграв двох гравців гостьової команди та відправив м’яч у сітку воріт.

На 35-й хвилині все перевернулося із ніг на голову, коли команда Інституту повела в рахунку. Чудовий удар в дев’ятку воріт вдався Костянтину Троцику.

Та все ж втримати перевагу нашим хлопцям не вдалось. На останній хвилині суперникам вдалося зрівняти рахунок.

Матч завершився нічиєю з рахунком 3:3 і став майже повторенням кубкової гри. Тому сильнішого з цій парі команд визначить гра в другому колі змагань.