Круглий стіл на тему "Актуальні питання кримінально-виконавчого законодавства та практики"

10 квітень 2019 | 17:05

08 квітня 2019 року кафедра кримінології і кримінально-виконавчого права провела круглий стіл на тему “Актуальні питання кримінально-виконавчого законодавства та практики”.

Відкрила засідання наукового заходу начальник кафедри кримінології і кримінально-виконавчого права Інституту кримінально-виконавчої служби Микитась Ірина Миколаївна, яка зазначила, що круглий стіл є майданчиком для обговорення найбільш важливих питань кримінально-виконавчого права, надзвичайно важливих як для практиків, так і курсантів.

Після вітальних слів розпочалася робота круглого столу, спочатку говорили про сучасні тенденції розвитку пробації в Україні. Друга частина круглого столу була присвячена питанням, пов’язаним із виконанням відбуванням покарань у виді позбавлення волі: піднімалися питання довічного позбавлення волі, умовно-дострокового звільнення засуджених, забезпечення безпеки в установах виконання покарань та багато інших.

Загалом захід пройшов у досить цікавому науковому руслі, були підняті важливі теми. За результатами круглого столу був підготовлений електронний збірник матеріалів.

Кафедра кримінології і кримінально-виконавчого права щиро вдячна всім, хто взяв участь у роботі круглого столу.

Кафедра кримінології і кримінально-виконавчого права

  •  
  •