Круглий стіл «Практична психологія в період реформування державних інституцій»

12 July 2017 | 08:08

05 липня 2017 року в Інституті кримінально-виконавчої служби на базі кафедри практичної психології відбувся круглий стіл «Практична психологія в період реформування державних інституцій» за участю курсантів психологічного факультету.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась Кушнірова Тамара Василівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри практичної психології Інституту кримінально-виконавчої служби.

На заході були присутні науково-педагогічні працівники кафедри практичної психології, кафедри загально правових дисциплін, пенітенціарної діяльності, представники навчального відділу та курсової ланки.

В ході зустрічі були обговорені актуальні питання, а саме: ціннісні орієнтації як фактор особистісного розвитку працівників органів пробації; емоційне вигорання на роботі; психологічна структура юридичної діяльності; філософсько-правові та соціально-психологічні засади розуміння процесу виправлення та ресоціалізації засуджених; комунікативна компетентність суддів та багато інших. Цікаву дискусію серед курсантів та викладачів викликала проблема психологічних особливостей серійного вбивці як складова психологічного портрету.

На завершення, науково-педагогічні працівники кафедри практичної психології побажали членам наукового гуртка та іншим учасникам заходу  творчого натхнення та подальшої успішної наукової діяльності.

Кафедра практичної психології

  •