Круглий стіл «Правові питання розвитку сучасної адвокатури»

07 February 2012 | 15:03

За ініціативою студентського наукового товариства факультету адвокатури та під керівництвом заступника декана факультету адвокатури з наукової роботи Остапенка Тимура Олександровича було проведено круглий стіл на тему: «Правові питання розвитку сучасної адвокатури».

З привітальним словом до учасників круглого столу звернувся декан факультету адвокатури, доцент Форманюк Василь Іванович, який зазначив, що проблематика розвитку інституту адвокатури України має принципове значення в сучасних умовах реформування державно-правових інституцій. Тому завданням фахівців, які вивчають дані питання, є всебічне і глибоке обговорення проблем, які виникають у зв’язку з реформуванням даного інституту.

Багатогранність теми круглого столу була підкреслена та проілюстрована у вступному слові голови дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області, віце-президента Союзу адвокатів України Йосипа Львовича Бронза.

Також в проведенні даного заходу приймали участь викладачі кафедри організації судових та правоохоронних органів – доцент Бакаянова Нана Мезенівна та асистент Курганський Олександр Валерійович.

В обговоренні проблеми круглого столу взяли активну участь студенти: Чекмарьова Лариса, Бондарь Ольга, Лісовська Анна, Гайдук Тетяна, Пахомова Елеонора, Тихановський Мирослав та Петрусьян Георгій.

За результатом проведення круглого столу учасники були нагородженні грамотами.

Круглий стіл на тему «Правові питання розвитку сучасної адвокатури» відбувся на високому науковому та організаційному рівні, він став ареною жвавих дискусій, обміну думками з проблем, що піднімалися під час його роботи. Проведення таких наукових заходів є надзвичайно корисним для поглиблення знань, отриманих в процесі навчання, формування та розвитку здібностей студентів до наукових досліджень.

  •  
  •