Курсант Інституту кримінально-виконавчої служби став призером престижного спортивного заходу

10 September 2018 | 13:01

09 вересня 2018 року у Києві відбулась головна спортивна подія осені, присвячена Дню фізкультури і Спорту – біговий захід «INTERSPORT RUN UA 2018» та спортивний фестиваль «INTERSPORT FEST», у якому взяв участь курсант 401 навчальної групи юридичного факультету Інституту Кобець Микола Сергійович.

Цього дня на Хрещатику зібрались не тільки олімпійські чемпіони і професійні спортсмени, але й тисячі любителів бігу та активного способу життя. Цього року незабутній біговий старт в центрі міста став великим святом здорового способу життя, де кожен зміг продемонструвати свій хист.

Традиційно учасники забігів подолали дистанції в 10, 5 та 2 кілометри.  Також цього року до програми змагань було включено командні забіги. Курсант Інституту Кобець М.С. брав участь саме в забігу дистанцією в 2 кілометри та фінішував третім. Цей результат дає науково-педагогічному та курсантському колективу Інституту право пишатися своїми спортсменами. Тож всі вітають Кобця М.С. з перемогою та бажають йому подальших спортивних досягнень.