Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби стали учасниками Форуму національного об'єднання студентів

22 December 2017 | 15:03

У період з 15 по 17 грудня 2017 року в місті Суми відбувся Форум національного об'єднання студентів, у якому взяли участь курсанти 4-го курсу Інституту кримінально-виконавчої служби Молько Наталія та Павлова Ольга. На захід були запрошені лідери органів студентського самоврядування з багатьох міст та областей України.

Протягом двох днів учасники форуму мали можливість поспілкуватись з лідерами органів студентського самоврядування, а саме заступником голови Секретаріату в Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти, головою Молодіжної правозахисної агенції, а також з іншими громадськими діячами, правозахисниками тощо. Під час форуму присутніми піднімались питання та проблеми, які виникають під час створення громадських молодіжних організацій, в тому числі серед студентів, обговорювались юридичні аспекти їх діяльності. Учасників форуму також ознайомились із діяльністю адвокаційних кампаній, їх досягненнями та прикладами роботи найуспішніших з них.

Організатори вміло поєднали офіційну частину форуму з вечірньою містичною екскурсією головною вулицею Соборною. Від якої усі отримали незабутні враження та дізнались містичні таємниці та легенди міста Суми. Також гостям форуму надали унікальну можливість відвідати гру Клубу веселих та кмітливих "Кубок мера - 2017". Курсанти та інші гості заходу отримали заряд позитивних емоцій для подальшої роботи.

На завершення до участі у заході долучився мер міста Суми, який особисто провів нагородження всіх учасників сертифікатами про участь у форумі національного об'єднання студентів.

Від участі у форумі курсанти отримали корисні та мотиваційні поради від фахівців та організаторів, здобули нові знання і встановили нові комунікаційні зв'язки з лідерами органів студентського самоврядування різних ВНЗ України.

Інформаційно-редакційний комітет курсантського самоврядування

  •  
  •