Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби стали учасниками Міжнародного благодійного марафону «Wizz Air Kyiv City Marathon 2017»

09 October 2017 | 11:11

Сьогодні наявність власного бігового марафону є ознакою міста, в якому справді люблять спорт. Висококласний марафон – це не просто спортивний захід, це візитівка розвиненого і здорового в усіх аспектах мегаполісу. Хто не чув про знамениті Лондонський, Берлінський, Бостонський марафони? Марафонська традиція, що прийшла до нас крізь тисячоліття, з кожним роком все ширше охоплює світ.

2010 року Київ приєднався до почесного переліку міст, що проводять свої власні щорічні марафонські забіги. Саме тоді, 16 жовтня 2010 року наша столиця прийняла свій перший марафон, участь в якому взяли 546 учасників з 13 країн світу.

Похмурий осінній ранок 8 жовтня 2017 року розпочався для курсантів Інституту кримінально-виконавчої служби по-особливому. В цей день наше місто увосьме приймало марафонський забіг – спортивний захід світового рівня «Wizz Air Kyiv City Marathon 2017», учасником якого за традицією стали команда курсантів Інституту кримінально-виконавчої служби. Дванадцять хлопців та дівчат ІІІ та ІV курсів юридичного факультету, які сформували бігову команду, представляли Інститут серед інших ВУЗів міста та України.

Цьогоріч в масштабній біговій події на Майдані Незалежності взяли участь понад 10 тисяч легкоатлетів з 52 країн світу. Завданнями бігунів було подолання дистанцій в 2, 5, 10 та 42 кілометри.

Спортивними та емоційними наставниками команди курсантів на легкоатлетичному марафоні були доцент кафедри вогневої та спеціальної підготовки Інституту кримінально-виконавчої служби Анікєєв Д.М., начальник відділу соціально-гуманітарної роботи Кулик А.С. та курсовий офіцер юридичного факультету Олійник Я.В. Завдяки корисним та фаховим установкам, які дали наставники нашим спортсменам, вдалось досягнути хороших результатів та попередити можливе травмування. Беручи участь у марафоні, вони випробували самих себе, насолодились спортом у його чистому виді, а також спілкуванням із новими та старими друзями.

Незважаючи на те, що курсантам Інституту цього року не вдалось потрапити до «Зали слави» Wizz Air Kyiv City Marathon, кожен з них отримав чудовий настрій та натхнення до майбутніх перемог, адже в наступному році вони обов’язково візьмуть участь у цьому традиційному марафоні.

Відділ соціально-гуманітарної роботи

  •