Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби відвідали фотовиставку в Жовтневому палаці

07 December 2018 | 12:12

06 грудня 2018 року курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби відвідали національну фотовиставку «Пробація. Можливості для змін», що цими днями проходила у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України, більш відомому як Жовтневий палац.

Екскурсію для майбутніх пенітенціаріїв провела начальник сектору адміністративних стягнень Державної установи «Центр пробації» Лук’янченко Єлизавета Олегівна. Зокрема, глядачеві було представлено світлини та короткий опис історій людей, які опинилися у конфлікті із законом. Всі вони проходять пробацію або відбувають покарання в місця несвободи. Кожен образ, який було увічнено на світлинах, є унікальним та красномовним.

Метою організаторів та авторів фотовиставки було бажання привернути увагу громади та суспільства до існуючих проблем та показати переваги, які надає діяльність служби пробації.

У курсантів фотовиставка залишила найкращі враження. Присутніх дуже захопили історії людей, яким довелось пройти через низку складних ситуацій у своєму житті. А найбільше курсантам сподобалось те, що герої фотовиставки змогли подолати всі життєві труднощі та налагодити своє особисте життя.

Сектор соціально-гуманітарної роботи

  •  
  •