Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби відвідали концерт відомого французького співака Поля Манандіза

11 червень 2018 | 15:03

08 червня 2018 року за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи курсанти Інституту відвідали концерт відомого співака Поля Манандіза родом із Франції. Співак виконує пісні французькою, англійською та іншими мовами. Переїхавши до України він закохався в неї,  її культуру та пісні. Першою піснею, яку він виконав українською була  — «Квітка душа» Ніни Матвієнко. Вже згодом у його творчому доробку  з’явився цілий україномовний альбом. Поль гастролює Україною, виступаючи разом з співачкою та громадським діячем Ніною Матвієнко і скрізь їх зустрічають та проводжають з надзвичайною теплотою та приязню.

От і курсанти Інституту, відвідавши сцену  Київського  академічного  театру  юного глядача на Липках, насолодилися чудовим голосом та піснями  співака. У день виступу  Полю виповнилось  тридцять два роки. Тож  глядачі та адміністрація театру привітали його з Днем народження та подарували красиві квіти та гучні оплески.

  Чуттєвість та мелодійність українських пісень, у виконання Поля  Манандіза,  захопила  та зворушила курсантів.  Вони переконалися в тому, що українська пісня є  унікальним джерелом нашої культури і  душею нашого народу, якими захоплюються у всьому світі.

 

Відділ соціально-гуманітарної роботи

 

  •  
  •