Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби відвідали Театр юного глядача на Липках

08 жовтень 2018 | 11:11

06 жовтня 2018 року курсанти 4-го курсу у супроводі старшого інспектора сектору по роботі з персоналом Астаф’євою К.Ю. та начальником сектору організації та координації освітнього процесу Христич І.П., за сприяння сектору соціально-гуманітарної роботи, з метою підвищення загального культурного рівня та естетичної культури відвідали Київський Академічний театр юного глядача на Липках, де переглянули виставу «Вишневий сад».

Як швидко плине час! Глибокий задум Антона Павловича Чехова було втілено в життя багато разів на сцені Театру на Липках. Щораз Любов Раневська втрачає своє світле минуле, переживаючи цей момент знову і знову, як вперше. Щораз тепло безтурботних днів юності перетворюється на багаж примарних спогадів. І знову треба залишити старенького Фірса та поїхати геть від дорогих серцю вишневих переживань.

Але магія театру полягає не лише в тому, що думки та ідеї драматургів стають реальними, коли їх можна почути, побачити, пережити, дочекавшись підняття завіси. Найбільші чари можна відчути лише тоді, коли знаєш, що історія, яка закінчилася просто на ваших очах, постане знов на сцені - варто лише захотіти поринути у сплетіння сюжету і ще раз.   

Це сценічне видовище нікого не залишило байдужим! Тому що кожен з нас може задуматись над тим, чи варто триматися за те, що вже не приносить користі, не плодоносить? Чи варто опиратися на минуле? Чи кожен з нас повинен навчитися виносити уроки з минулого і прогнозувати майбутнє, щоб приймати правильні рішення вже сьогодні. Вирішувати Вам, глядачі.

  •  
  •