ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби відвідали театральну постановку «Бути знизу»

13 July 2018 | 08:08

10 липня 2018 року курсанти 304 навчальної групи психологічного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби переглянули театральну постановка «БУТИ ЗНИЗУ» в Дикому театрі. Дикий театр - це однин з найпопулярніших незалежних театрів в Україні, який ставить гостросоціальні вистави.

Вистава «БУТИ ЗНИЗУ» - сучасна психологічна комедія, яка розкриває роль жінки в суспільстві, демонструє її бажання, страхи, амбіції та висміює гендерні стереотипи, якими пронизане сучасне бачення жінки. Сюжет п’єси обертається навколо шлюбного агентства, в яке прийшли головні героїні Оля й Віра, щоб розкрити свою жіночність та назавжди позбутися самотності. Але вони не розраховували на те, що реклама не завжди говорить правду.

Головне запитання, яке ставить собі глядач після перегляду вистави, це місце жінки у сучасній сім'ї. Де повинна вона перебувати? Знизу, зверху, чи, може, пліч о пліч?

Відділ соціально-гуманітарної роботи

  •