Курсанти Інституту прийняли участь у фестивалі-виставці, що проводився в рамках реалізації правопросвітницької програми «Я маю право!»

03 December 2018 | 10:10

29 листопада 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» стартувала Всеукраїнська виставка творчих робіт засуджених «Я маю право на нове життя».

Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби, мали чудову нагоду бути присутніми  на цьому заході.

Саме з метою виправлення та ресоціалізації після ув’язнення столична юстиція спільно з громадською організацією Союз «Золотий Вік України» влаштували правопросвітницьку виставку-форум, під час якої не тільки презентували творчі роботи засуджених, а й обговорили шляхи подолання дитячої злочинності в Україні.

Для відвідувачів облаштували майданчик для перегляд фільму «Небо над головами». Це – короткометражна документальна стрічка, яка розкриває тему життя за «колючим дротом».

«Особі варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді. І ми всі: органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації маємо створити умови для успішної реабілітації та ресоціалізації таких осіб в громадах. Лише об’єднавши наші зусилля для надання комплексної допомоги особам, які скоїли злочин, ми матимемо успішні історії, позитивний досвід, що також сприятиме зменшенню злочинності, а отже – підвищенню рівня безпеки у громадах», – констатував заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов.

Сектор соціально-гуманітарної роботи

  •  
  •