ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Курсове навчання капеланів

12 February 2018 | 16:04

12 лютого 2018 року в Інституті кримінально-виконавчої служби розпочалося чотирьохденне спеціалізоване курсове навчання священослужителів (капеланів) Української Міжконфесійної Християнської Місії у межах співробітництва Державної кримінально-виконавчої служби України, Душпастирської ради та Інституту.

Тематика душпастирської опіки та капеланського служіння є актуальною для України, тому напрацювання наукових і методичних матеріалів Інститутом кримінально-виконавчої служби в цій сфері буде сприяти підвищенню рівня духовної опіки засуджених.

Сподіваємося, що отримані знання стануть у нагоді та допоможуть капеланам і персоналу кримінально-виконавчої служби у майбутньому як найліпше працювати на благо України.

  •