ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Майстер-клас з психології командоутворення

27 June 2018 | 09:09

25 червня 2018 року кафедрою практичної психології в рамках функціонування психологічної клініки Інституту для курсантів 304 н.г. було організовано майстер клас в рамках круглого столу «Сучасні технології у професійно-психологічній підготовці персоналу ДКВС України». Метою заходу була демонстрація та відпрацювання технік командоутворення та розвитку навичок спрацьованості майбутніх працівників ДКВС України. Запрошений тренер – практичний фахівець в галузі пенітенціарної психології, кандидат психологічних наук, доцент Суліцький Вадим Володимирович.

Курсанти отримали можливість на собі відчути дієвість заходів, спрямованих на згуртування, створення атмосфери неформального спілкування, вироблення командного духу та вміння працювати в команді.

Набутий теоретико-практичний досвід зміцнення навичок комунікації та розвитку ефективної взаємодії обов’язково знайде своє місце в арсеналі психологічних надбань майбутніх психологів Інституту кримінально-виконавчої служби.

Кафедра практичної психології

  •