Міжнародна співпраця Інституту кримінально-виконавчої служби

04 липень 2018 | 15:03

29-30 червня 2018 року делегація Інституту кримінально-виконавчої служби на чолі з начальником Інституту генерал-майором внутрішньої служби Барашем Є.Ю. вже вдруге взяла участь у ХІІ Міжнародній науковій конференції «Виклики реабілітації: взаємодія теорії та практики» («International Conference: Rehabilitation challenges. Revieving the theory and practice») та в ХІІ Міжнародному турнірі з футболу співробітників пробації, що проходили  в м.Лемборк (Республіка Польща).

Наукова конференція та турнір з футболу проводиться в м.Лемборк з ініціативи Великопольського співтовариства судових кураторів, науковців, практиків-пенітенціаристів під патронатом Бурмістра міста Лебмборк і має свою давню історію. Вже протягом останніх 12 років це надзвичайно важливі події як в житті міста для професійної спільноти, так і за межами нього. Сьогодні це вже наукові та спортивні заходи, які вийшли на міжнародний рівень.

Програма візиту делегації Інституту включала:

1.  Офіційну зустріч Начальника Інституту кримінально-виконавчої служби Бараша Є.Ю. з Бурмістром міста Лемборк, Керівником Великопольського Товариства Пробації і провідними науковцями, фахівцями в галузі пробації та ресоціалізаційної практики Польщі.

2.  Участь в Міжнародній науковій конференції «Виклики реабілітації: взаємодія теорії та практики».

3.  Участь в XІІ Міжнародному Пробаційному турнірі з футболу за участю команд з Великобритації, Польщі та України, яку в цьому році, представляло вже дві, а не одна команда: Інституту кримінально-виконавчої служби та Національної академії внутрішніх справ.

З надзвичайним інтересом учасники та гості конференції прослухали доповідь Начальника Інституту генерал-майора внутрішньої служби Бараша Є.Ю. на тему «Сучасний стан впровадження пробації в Україні».

Надзвичайно важливим заходом в рамках офіційного відрядження до республіки Польща став ХІІ Міжнародний турнір з футболу працівників служби пробації, в якому збірна команди Інституту з футболу вже вдруге прийняла участь. Всього в турнірі приймали участь 8 команд з Великобританії, Польщі та України.

Результатом участі в турнірі стали незабутні емоції, котрі наповнили спортивний дух команди. Цікавим було все. Команда Інституту в своїй групі зіграла з Великобританією, Польщею, Лемборком та Варшавою і посіла ІІІ місце.

Виражаємо велику вдячність організаторам наукових і спортивних заходів в м. Лемборк за особливо цікаво організовану програму зустрічі української делегації. Незабутньою атракцією в рамках візиту української делегації стала екскурсія до Леби на Балтійське море та відвідування парку розваг у м. Гдиня.

Маємо надію, що зазначені заходи, в яких прийняли участь курсанти, офіцери та науково-педагогічні працівники Інституту кримінально-виконавчої служби, що вже стали доброю традицією продовжуватимуться у майбутньому при здійсненні нашої роботи на науковій та спортивній ниві в міжнародній співпраці.

  •  
  •