ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Наступний крок у посиленні практичної складової освітнього процесу

11 May 2018 | 16:04

Практична складова освітнього процесу є невід’ємною частиною підготовки фахівців. Саме на її посилення зорієнтовано зустрічі здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра Інституту кримінально-виконавчої служби з досвідченими працівниками-практиками підрозділів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Виходячи за рамки стандартного проведення лекційних занять, 10 травня 2018 року, відбулася зустріч курсантів 3-го курсу юридичного та психологічного факультетів Інституту з підполковником внутрішньої служби Карпук Юлією Валеріївною – начальником відділу розподілу та переведення осіб Управління контролю за виконанням судових рішень Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби України.

Майбутні працівники органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби та пробації Міністерства юстиції України розглянули питання з теми «Правові підстави та порядок розподілу засуджених до установ виконання покарань».

Юлія Валеріївна акцентувала увагу присутні на процедурі визначення виду колонії, в якій засуджені до позбавлення волі відбувають покарання.

Під час виступу акцентовано увагу на нормах Кримінально-виконавчого кодексу України, а саме: ст. 11. Види органів і установ виконання покарань; ст. 18. Виправні колонії, ст. 19. Виховні колонії та вимогах наказу Міністерства юстиції України від 27.02.2017 № 680/5 «Про затвердження Положення про визначення особам, засудженим до довічного позбавлення волі та позбавлення волі на певний строк, виду колонії, порядок направлення для відбування покарання осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, позбавлення волі на певний строк, арешту й обмеження волі, та їх переведення, Положення про центральну, міжрегіональну комісії та комісію слідчого ізолятора з питань визначення особам, засудженим до довічного позбавлення волі та позбавлення волі на певний строк, виду колонії, порядок направлення для відбування покарання осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, позбавлення волі на певний строк, арешту й обмеження волі, та їх переведення».

Наприкінці заходу курсанти отримали відповіді на запитання, які торкалися найбільш проблемних і актуальних питань щодо реформування Державної кримінально-виконавчої служби України та щиро дякували за нові набуті знання та цікаво проведений час.

Відділ організації та координації навчального процесу
Інституту кримінально-виконавчої служби

  •