Національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»

03 December 2018 | 10:10

30 листопада 2018 року завідувач кафедри психологічних дисциплін Бойко-Бузиль Юлія Юріївна та старший науковий співробітник НДЦ з питань діяльності органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України і пробації Чичуга Марина Михайлівна відвідали Національну фотовиставку «Пробація. Можливості для змін».

Ідея фотовистаки «Пробація. Можливості для змін» розроблена та реалізована командою Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України в рамках канадського проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE). На фотовиставці представлено історії людей, які опинилися у конфлікті з законом, і отримали другий шанс, залишившись на волі, або були ізольовані у місця позбавлення волі.

Основна мета Національної фотовиставки «Пробація. Можливості для змін» − привернути увагу громади до переваг служби пробації, сприяти усвідомленню, що відбування покарання в громаді допомагає більш швидкій реабілітації правопорушників та зменшує ризик вчинення нових злочинів, аніж ув’язнення, яке ізолює людину від суспільства, через що втрачаються життєві суспільно-корисні навички.

  •  
  •