Науково-практична конференція «Приклади правового регулювання душпастирського служіння у пенітенціарній системі у країнах Європи»

04 December 2018 | 11:11

03 грудня 2018 року науково-педагогічні працівники Інституту кримінально-виконавчої служби взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Приклади правового регулювання душпастирського служіння у пенітенціарній системі у країнах Європи», організовану Душпастирською радою з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України спільно з Державною кримінально-виконавчою службою України та Державною установою «Центр пробації».

Учасниками конференції були чільні представники Церков і релігійних організацій у царині пенітенціарного душпастирства, науковці, представники Міністерства юстиції України та практики пенітенціарної системи.

Інститут кримінально-виконавчої служби представляли спіробітники науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України і пробації: заступник начальника центру, к.ю.н., доцент Лазаренко Леся Анатоліївна;  старший науковий співробітник к.ю.н., доцент полковник внутрішьної служби Сокальська Олена Володимирівна; старший науковий співробітник к.п.н. Чичуга Марина Михайлівна, а також начальник кафедри кримінології і кримінально-виконавчого права, к.ю.н., підполковник внутрішньої служби Микитась Ірина Миколаївна.

Головними спікерами конференції виступили: Dr. theol. Jonathan Werner (Austria), o. Dr. Jan Dezyderiusz Pol (Poland), Dr. Ryan van Eijk (Holand). Обговорювалися питання міжнародних стандартів та зразків врегулювання питань пастирської опіки у пенітенціарних системах європейських країн, а також 30-літній практичний досвід в’язничного служіння в Україні, що є основою для законодавчого забезпечення пенітенціарного душпастирства.

За мету конференції поставлено сформувати перспективи розвитку українського законодавства в сфері правового врегулювання в’язничного служіння шляхом аналізу прикладів країн Європи.

  •  
  •