Поповнюємо наші ряди!

02 November 2018 | 08:08

01 листопада 2018 року в рамках роботи Пенітенціарної юридичної клініки було проведено спільне засідання курсантів-консультантів зі слухачами магістратури Інституту кримінально-виконавчої служби.

Новими членами пенітенціарної юридичної клініки стали наступні слухачі магістратури:
Шило Анастасія – Інспектор Рівненського міськрайонного відділу з питань пробації;
Терещенко Вероніка – Інспектор Києво-Святошинського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" у місті Києві та Київській області;

Боднар Армен – Інспектор відділу нагляду і безпеки ДУ "Городоцький виправний центр (№131)";
Доброчинський Анатолій – Інспектор пожежної профілактики ВРіО ДУ "Луцький слідчий Ізолятор";
Концемал Ірина – Психолог відділу по роботі з персоналом ДУ "Катеринівська виправна колонія №46";
Берлінська Катерина – Інженер з енерго- та комунального забезпечення відділу Інтендантського та господарського забезпечення, Південної ВК №51.

В ході засідання колишні курсанти, а сьогодні вже практичні працівники поділилися цікавим досвідом практичної роботи та звернули увагу курсантів на ті напрямки навчання, яким варто приділити більше уваги.

У свою чергу куратор клініки, молодший науковий співробітник Науково-дослідного центру з питань діяльності органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України і пробації, капітан внутрішньої служби Олійник Я.В., зазначив, що основним напрямком роботи клініки є надання правової допомоги особам, які цього потребують. Проте на сьогодні ще мало хто знає, що таку допомогу можна отримати саме у нашій клініці. А тому усі практичні працівники, що доєдналися до роботи клініки, отримали міні інформаційні листи. Їх вони розмістять на інформаційних стендах в своїх установах для розповсюдження та популяризації інформації про діяльність Пенітенціарної юридичної клініки, аби в подальшому у разі потреби засуджені могли звертатися за допомогою.

Пенітенціарна юридична клініка

  •  
  •