ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Практичне заняття з протипожежної безпеки

15 May 2018 | 14:02

11 травня 2018 року в Інституті кримінально-виконавчої служби заступником директора Інституту Тритиниченко В.Д. було проведено практичне заняття на тему «Відпрацювання  дій при пожежі та евакуація персоналу Інституту».

У занятті також приймали участь начальник медичної частини-лікар Мельничук Н.В., заступник начальника факультету підполковник внутрішньої служби Купрієнко Є.Є., інженер з охорони праці Домніч О.А., а також усі співробітники та курсанти Інституту.

Головна мета цього заходу була спрямована на відпрацювання дії при пожежі, вміння користуватися засобами пожежогасіння, порядок евакуації людей, матеріально-технічних засобів, документації та надання першої медичної допомоги потерпілим при отруєнні чадним газом та отриманні опіків.

  •