ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Представники Інституту кримінально-виконавчої служби взяли участь у другій зустрічі Робочої групи з питань удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам, узятим під варту

07 August 2018 | 14:02

08 серпня 2018 року завідувач кафедри практичної психології Бойко-Бузиль Ю.Ю. та старший психолог відділу соціально-гуманітарної роботи майор внутрішньої служби Подкопаєв Є.С. взяли участь у черговому засіданні Робочої групи з питань удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам, узятим під варту, яка відбулася в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Торкунова О.М.

Метою зустрічі було затвердження плану роботи Робочої групи на 2018 рік та обговорення змісту навчальної програми підвищення кваліфікації психологів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Відділ соціально-гуманітарної роботи

  •