ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

«Професійна правничо-правова допомога доступна для кожного»

15 May 2018 | 11:11

14 травня 2018 року в Інституті кримінально-виконавчої служби відбулася надзвичайно цікава та корисна зустріч курсантів 3-го курсу юридичного та психологічного факультетів з Маньківською Оленою Броніславівною – начальником відділу правової інформації та консультацій Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Тематика зустрічі – «Професійна правничо-правова допомога доступна для кожного», в рамках якої було обговорено широке коло питань стосовно надання громадянам безоплатної правової допомоги.

Під час проведення заходу, курсанти із захопленням сприймали інформацію та задавали різноманітні питання, на які Олена Броніславівна дала змістовні відповіді. Переважно, вони стосувалися проведення заходів з правової освіти населення; формування правової культури та правосвідомості громадян; надання громадянам соціально вразливих верств населення безоплатної правової допомоги тощо.

Відділ організації та координації навчального процесу

  •