ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Семінар-тренінг «Розвиток у працівників пробації навичок реалізації пробаційних програм»

14 May 2018 | 16:04

14 травня 2018 року в Інституті кримінально-виконавчої служби розпочався семінар-тренінг «Розвиток у працівників пробації навичок реалізації пробаційних програм», який буде тривати по 18 травня 2018 року.

Захід проводиться за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України.

На початку тренінгу перед учасниками виступили заступник директора державної установи «Центр пробації» Міністерства юстиції України Олена Суботенко та експерт з пробаційних програм Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України Тетяна Журавель, які розповіли учасникам про мету та завдання семінару-тренінгу, ознайомили учасників з регламентом роботи та побажали плідної праці.

  •