ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Службове відрядження старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін Вакулік О.А. до Болгарії

20 July 2018 | 17:05

В рамках проведення 01 – 13 липня 2018 року Міжнародної науково-практичної конференції «Формування професійної компетентності сучасного фахівця в умовах євроінтеграції» на базі Варненського університету менеджменту (Варна – Добрич – Албена), старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін, кандидатом юридичних наук, підполковником внутрішньої служби Вакулік Ольгою Анатоліївною здійснено службове відрядження до Болгарії.

На науковому заході були представлені вищі навчальні заклади України, Болгарії, Польщі, Канади, Грузії, Румунії, а координаторами виступили Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та Варненський університет менеджменту.

Мета конференції залучення науковців і практиків до обговорення проблем якісної підготовки сучасного фахівця, створення і забезпечення умов для реалізації компетентністного підходу у вищій школі, пошук наукових рішень в нових реаліях. Під час виступів і дискусій обговорено широке коло актуальних питань, пов’язаних з євроінтеграцією України. Тези доповідей і виступів опубліковано у збірниках матеріалів, всі отримали сертифікати про участь міжнародного зразка.

Програма конференції також передбачала знайомство з роботою інших університетів Болгарії та факультативно інтенсивні курси англійської мови   (складання іспиту та отримання сертифікату В2).

Старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін,
кандидат юридичних наук,
підполковник внутрішньої служби Вакулік О.А.

  •