Соціологічне дослідження «Оцінка криміногенних потреб та ризиків скоєння повторного правопорушення серед осіб, засуджених до позбавлення волі»

14 February 2019 | 09:09

Відповідно до Угоди про партнерство між Agriteam Canada Consulting Ltd. та Міністерством юстиції України та у контексті завдань Паспорту Пенітенціарної реформи Проектним офісом спільно з Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України та Інститутом кримінально-виконавчої служби проводиться соціологічне дослідження «Оцінка криміногенних потреб та ризиків скоєння повторного правопорушення серед осіб, засуджених до позбавлення волі».

12 лютого 2019 року старшим науковим співробітником науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України і пробації Інституту кримінально-виконавчої служби Чичугою Мариною Михайлівною проведено дослідження «Оцінка криміногенних потреб та ризиків скоєння повторного правопорушення серед осіб, засуджених до позбавлення волі» в Державній установі «Житомирська виправна колонія (№ 4)».

У дослідженні взяли участь засуджені, які готуються до звільнення, а також працівники відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи.  

Для досягнення мети дослідження використовувалися методи анкетування та інтерв’ю.

  •  
  •