Участь працівників Інституту в міжнародному круглому столі «Актуальні питання пробації та її перспективи»

19 April 2019 | 09:09

16 квітня 2019 року завідувач кафедри психологічних дисциплін Юлія Бойко-Бузиль, начальник кафедри кримінології і кримінально-виконавчого права Ірина Микитась та старший науковий співробітник науково-дослідного центру з питань діяльності органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України і пробації Анна Кріпак прийняли участь в Міжнародному круглому столі «Інститут пробації в Україні: сучасний стан і перспективи розвитку».

Науковий захід був організований Національною академією прокуратури України спільно з Національною школою суддів України, Генеральною прокуратурою України, Державною установою «Центр пробації» та благодійною організацією «Free zone».

Із доповідями виступили заступник міністра юстиції України Денис Чернишов, начальник управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи Генеральної прокуратури України Вячеслав Свірець, керівник Проекту NORLAU «Підтримка судової реформи в Україні через повномасштабне впровадження пробації в Україні» Віллі Гілл, директор Державної установи «Центр пробації» Олег Янчук, керівник благодійної організації «FREE ZONE» Олексій Загребельний та інші.

Актуальну доповідь на тему «До суті пробаційних програми як інструменту наглядової пробації» представила завідувач кафедри психологічних дисциплін, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Бойко-Бузиль.

Під час круглого столу було розглянуто актуальні питання застосування пробації, завдання та функції пробації в Україні, перспективи розвитку цього інституту. Науковці та практики дискутували стосовно проблемних питань в роботі органів пробації, обговорювали механізми та стратегії роботи із правопорушниками в контексті сьогодення, виклики та перспективи для суспільства.

  •  
  •