Участь представника Інституту в конференції тюремного духовенства

09 October 2017 | 11:11

Від 3 до 5 жовтня 2017 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в м. Приморськ Запорізьської області відбувалася конференція тюремного духовенства. Тема форуму – «Актуальні питання взаємодії Церкви з кримінально-виконавчою службою на сучасному етапі».

Священнослужителі, які займаються пастирською опікою у місцях позбавлення волі, зібрались, щоб поділитись досвідом своєї роботи.

Організатором зборів виступив Синодальний відділ УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи на чолі з протоієреєм Віктором Яценком.

Перед початком роботи форуму був відслужений молебень, під час якого лунали особливі прохання про стражденних, які перебувають у тюремному ув’язненні та про відновлення справедливості.

Учасників конференції привітав керуючий єпархією єпископ Бердянський і Приморський Єфрем. У своєму вступному слові архієрей розповів про духовно-пастирську роботу єпархії.

Далі кожен з учасників конференції, а саме духовенство, представники керівного складу Південно-Східного міжрегіонального управління кримінально-виконавчої служби та співробітники освітніх установ Міністерства юстиції України – виступили з доповідями, піднімаючи і обговорюючи важливі і проблемні питання пастирської роботи у пенітенціарних установах.

Від Інституту участь у форумі взяла інспектор навчально-методичного відділу Інституту, старший лейтенант внутрішньої служби Самосьонок Анастасія Олегівна, яка виступила з доповіддю на тему «Взаємодія Інституту кримінально-виконавчої служби з Душпастирською радою з питань релігійної опіки у кримінально-виконавчій системі України». Доповідь зацікавила учасників конференції, і багато з них виявили бажання пройти спеціалізований курс підготовки для священнослужителів в Інституті кримінально-виконавчої служби. 

Також у рамках конференції учасники відвідали Бердянську виправну колонію №77, де змогли ознайомитися з умовами в яких утримуються засуджені, та поспілкуватися з ними.

Інспектор навчально-методичного відділу
старший лейтенант внутрішньої служби Самосьонок А.О.

  •