Участь представників Інституту кримінально-виконавчої служби у конкурсі на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві 2018

11 червень 2018 | 16:04

В Інституті кримінально-виконавчої служби кусантами 3 курсу юридичного факультету було сформовано команду, яка наразі бере участь у правовому турнірі на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – міжрегіональному правопросвітницькому заході, що проходить в межах загальнонаціонального проекту «Я маю право!».

Метою організації та проведення заходу є підвищення рівня зацікавленості населення до юриспруденції, популяризація діяльності органів юстиції серед населення загалом та студентства зокрема, мотивування активної молоді до побудови кар’єри у сфері права.

У межах Турніру проводиться 3 конкурси, які є його етапами.

У І етапі, а саме конкурсі наукових робіт на тему «Реформування органів юстиції: теоретичні та практичні аспекти», робота нашої команди, що мала назву «Волонтерство в пробації як основа розвитку громадянського суспільства в Україні», ввійшла у вісімку найкращих.

7 червня 2018 року відбулась зустріч представників команди у супроводі з науковим керівником доцентом кафедри Кримінології та кримінально-виконавчого права кандидатом юридичних наук Рудницьких М.І. та представником від територіального управління Міністерства юстиції у місті Київ. У ході зустрічі було обговорено ряд нагальних питань щодо підготовки та проведення ІІ туру заходу, а саме конкурсу соціальних правопросвітницьких відеороликів на тему «Право на кожен день».

Тож побажаємо успіху нашій команді у підготовці до ІІ туру турніру та будемо сподіватись на кращий результат.

 

 

 

 

  •  
  •