ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Участь старшого викладача кафедри кримінального права, процесу та кримінології О.А. Вакулік у практикумі «Кримінальне провадження: нові можливості»

13 February 2018 | 14:02

09 лютого 2018 року старший викладач кафедри кримінального права, процесу та кримінології, кандидат юридичних наук, підполковник внутрішньої служби Вакулік О.А. взяла участь у практикумі на тему: «Кримінальне провадження: нові можливості», який проводився в Бізнес-центрі «ЛІГА» за адресою: м. Киїів, вул. Тимофія Шамрило, 23.

Практикум було проведено адвокатами та партнерами Адвокатського об`єднання «Юридична фірма «Ario», керівниками кримінальної практики: Грушовцем Євгеном та Грищенком Владиславом, які мають досвід роботи в правоохоронних органах, надають професійну допомогу постраждалим у кримінальних провадженнях, здійснюють захист підозрюваних чи обвинувачених під час досудового розслідування та судового розгляду, а також є членами Ради комітету кримінального права та кримінального процесу Асоціації правників України.

Програма практикуму була поділена на 2 блоки:
1. Досудове розслідування.
2. Права потерпілого та їх практичне застосування.

Під час розгляду актуальних питань досудового розслідування, акцентовано увагу на проблемах досудового розслідування, особливостях та реаліях сьогодення оперативно-розшукової діяльності, практиці використання результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

Під час проведення 2 блоку практикуму, розглядались проблемні питання щодо захисту прав потерпілих, цивільного позову у кримінальному провадженні, актуальні питання реалізації заходів забезпечення кримінального провадження та оскарження термінів проведення досудового розслідування.

Після закінчення практикуму, всі учасники отримали сертифікати.

Старший викладач кафедри кримінального права,
процесу та кримінології, кандидат юридичних наук,
підполковник внутрішньої служби Вакулік О.А.

  •