Участь старшого викладача кафедри кримінального права, процесу та кримінології О.А. Вакулік у практикумі «Кримінальне провадження: нові можливості»

13 February 2018 | 14:02

09 лютого 2018 року старший викладач кафедри кримінального права, процесу та кримінології, кандидат юридичних наук, підполковник внутрішньої служби Вакулік О.А. взяла участь у практикумі на тему: «Кримінальне провадження: нові можливості», який проводився в Бізнес-центрі «ЛІГА» за адресою: м. Киїів, вул. Тимофія Шамрило, 23.

Практикум було проведено адвокатами та партнерами Адвокатського об`єднання «Юридична фірма «Ario», керівниками кримінальної практики: Грушовцем Євгеном та Грищенком Владиславом, які мають досвід роботи в правоохоронних органах, надають професійну допомогу постраждалим у кримінальних провадженнях, здійснюють захист підозрюваних чи обвинувачених під час досудового розслідування та судового розгляду, а також є членами Ради комітету кримінального права та кримінального процесу Асоціації правників України.

Програма практикуму була поділена на 2 блоки:
1. Досудове розслідування.
2. Права потерпілого та їх практичне застосування.

Під час розгляду актуальних питань досудового розслідування, акцентовано увагу на проблемах досудового розслідування, особливостях та реаліях сьогодення оперативно-розшукової діяльності, практиці використання результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

Під час проведення 2 блоку практикуму, розглядались проблемні питання щодо захисту прав потерпілих, цивільного позову у кримінальному провадженні, актуальні питання реалізації заходів забезпечення кримінального провадження та оскарження термінів проведення досудового розслідування.

Після закінчення практикуму, всі учасники отримали сертифікати.

Старший викладач кафедри кримінального права,
процесу та кримінології, кандидат юридичних наук,
підполковник внутрішньої служби Вакулік О.А.

  •  
  •