ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Участь у першому Всеукраїнському Форумі з питань правосуддя для дітей

20 July 2018 | 17:05

19 липня 2018 року т.в.о. начальника кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Микитась І.М. взяла участь у першому Всеукраїнському Форумі з питань правосуддя для дітей, який проходив за ініціативи Міністерства юстиції України та Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя.

Учасники форуму обговорили завдання держави з удосконалення сфери юстиції для дітей, переглянули презентацію результатів діяльності та ключових досягнень Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх, ознайомились з міжнародним досвідом реформи юстиції для дітей та визначили ключові цілі та завдання на наступний рік.

Під час тематичних ворк-шопів члени Міжвідомчої координаційної ради обговорили шляхи розвитку послуг пробації для неповнолітніх, роботу з даними у сфері правосуддя для дітей та проект Закону "Про юстицію щодо дітей".

  •