ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Участь у спільному засіданні щодо питань розроблення та реалізації пробаційних програм

29 January 2018 | 13:01

26 січня 2018 року в рамках діяльності Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх було проведено засідання робочої групи з питань розроблення та реалізації пробаційних програм, в якому взяли участь працівники Інституту кримінально-виконавчої служби: в.о. начальника кафедри пенітенціарної діяльності Микитась Ірина Миколаївна, доцент кафедри пенітенціарної діяльності Рудницьких Марина Ігорівна, викладач кафедри практичної психології Чичуга Марина Михайлівна та провідний інспектор відділу соціально-гуманітарної роботи Скоропляс Владислав Всеволодович.

Метою заходу було обговорення розроблених проектів пробаційних програм для неповнолітніх та повнолітніх суб’єктів пробації за наступними тематичними блоками: «Попередження вживання психоактивних речовин», «Подолання агресивної поведінки», «Зміна прокримінального мислення», системи їх оцінки та особливостей впровадження. 

  •