Участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи»

21 December 2017 | 15:03

19 грудня 2017 року курсанти 3 та 4 курсу юридичного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби Кочкарьов Д.С. та Юсько К.І.  (науковий керівник - викладач кафедри кримінального права, процесу та кримінології, кандидат юридичних наук, підполковник внутрішньої служби Вакулік О.А.) взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції на тему: «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи», яка відбулась в Міністерстві юстиції України за адресою: м. Київ, провулок Рильський, 10.

До участі у конференції були запрошені студенти та аспіранти провідних ВУЗів України, які були визначені Організаційним комітетом, в результаті відбору надісланих тез доповідей та з урахуванням рекомендацій, наданих навчальними закладами. Організаційний комітет конференції очолює Міністр юстиції П. Петренко. До складу комітету також увійшли: Г. Гецадзе - Заступник Міністра юстиції України, Р. Усенко - Радник Міністра юстиції України та директори профільних департаментів Міністерства юстиції України. 

Захід відбувся з метою створення умов для майбутніх правників з активною позицією та визначення засад сучасної юридичної освіти. Доведено інформацію про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право», що реалізується Міністерством юстиції України, мета якого - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Проект покликаний не лише інформувати громадян про їхні права, а й навчати, як ці права захищати у разі їх порушення.

Отже, Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи» продемонструвала високу активність та зацікавленість студентів і молодих науковців питаннями реформ, які проводяться Міністерством юстиції України.

Керівник наукового гуртка,
викладач кафедри кримінального права, процесу та кримінології,
кандидат юридичних наук,
підполковник внутрішньої служби Вакулік О.А.

  •  
  •