Утворено новий вищий навчальний заклад - Інститут кримінально-виконавчої служби

08 February 2012 | 08:08

Кабінет Міністрів утворив новий вищий навчальний заклад 4-го рівня акредитації - Інститут кримінально-виконавчої служби. Відповідне розпорядження було ухвалене 17 березня на засіданні Кабінету Міністрів. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.
За словами Міністра, рішення було ухвалене з метою забезпечення потреб Державної кримінально-виконавчої служби України у фахівцях з вищою освітою. Інститут готуватиме фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст" та "магістр".
Міністр також повідомив, що на базі інституту буде організовано підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів з урахуванням специфіки їхньої служби та роботи у закладах та установах кримінально-виконавчої служби. Крім того, передбачається започаткування на базі навчального закладу системи наукових досліджень з проблем служби, а також підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів.
Інститут функціонуватиме у складі Національної академії внутрішніх справ. Утворення навчального закладу не потребуватиме додаткового фінансування з Державного бюджету України, оскільки здійснюватиметься у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті для Державної пенітенціарної служби на відповідні цілі, зазначив Олександр Лавринович.

  •  
  •