В Інституті кримінально-виконавчої служби пройшли урочистості з нагоди Дня працівника освіти, Дня юриста та Дня захисника України

12 October 2017 | 11:11

11 жовтня 2017 року напередодні державного свята Дня захисника України, яке традиційно відзначається в Україні 14 жовтня, в Інституті кримінально-виконавчої служби відбулись урочисті заходи з вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України, військових традицій і звитяг Українського народу, а також працівників освіти та юристів, професійні свята яких ми відзначали у жовтні.

В урочистостях узяли участь курсанти та науково-педагогічний колектив Інституту.

Урочисті збори з нагоди Дня науки відкрив начальник Інституту кримінально-виконавчої служби доктор юридичних наук, доцент, заслужений діяч науки і техніки, генерал-майор внутрішньої служби Бараш Євген Юхимович, який у своєму виступі розповів про важливу роль працівників освіти у навчанні та виховуванні підростаючого покоління, а також згадав про носіїв правової (юристів), від професіоналізму та відповідальності яких залежать порядок у суспільстві та державі. Особливу увагу начальник Інституту приділив захисникам України, які сьогодні ціною власного життя та здоров’я відстоюють її незалежність та виказав сподівання на те, що у наступному році ми зможемо святкувати кожне з цих свят окремо у мирі та спокої. Після цього всі присутні вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

Старший інспектор відділу по роботі з персоналом старший лейтенантом внутрішньої служби Неїзжала Марія Петрівна оголосила святковий наказ начальника Інституту про заохочення особового складу та викладачів з нагоди Дня юриста та Дня працівника освіти.

Зокрема, за високі показники у роботі та навчанні, а також активну участь у житті Інституту близько десяти курсантів отримали чергові звання, багатьох співробітників та курсантів відзначено іншими заохоченнями правами начальника Інституту.

Після завершення урочистої частини заходу розпочався святковий концерт, який повністю був підготовлений силами художньої самодіяльності постійного та перемінного особового складу Інституту.

Глядачі були в захваті від виступу новоствореного вокально-інструментального ансамблю Інституту, який очолює В.О.Ємець, який виконав декілька українських народних пісень під музичний акомпанемент троїстих музик. А душевний та граційний танець у виконанні курсантів третього курсу «Тримай мене міцно» проник до глибини душі всіх присутніх та навіяв спогади про ніжне та вічне кохання.

Духовий оркестр вразив глядачів майстерним виконанням нових композицій та створював упродовж урочистого заходу святковий настрій. Тож свято вдалося.

Відділ соціально-гуманітарної роботи

  •