ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Відкрите практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова»

02 July 2018 | 11:11

27 червня 2018 року викладачем кафедри гуманітарної підготовки Домніч Лесею Миколаївною було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Іноземна мова» для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра психологічного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби.

Використання інтерактивної дошки сприятливо впливало на ефективну взаємодію викладача з групою та дозволило візуально демонструвати різні відео- й фотоматеріали, а також використовувати навчальні відеоігри, що істотно поліпшували засвоюваність матеріалу.

На практичному занятті  проводилось закріплення та перевірка лексичного матеріалу з теми “Wedding customs and traditions”; обговорювались основні відмінності між весільними традиціями різних країн та континентів.

Метою заняття було підсумувати, систематизувати, активізувати і  закріпити знання з даного предмету, розвивати увагу, пам’ять, комунікативну компетенцію та мовленнєві здібності, мотивувати курсантів до подальшого вивчення іноземної мови.

Практичне заняття проходило у постійному англомовному діалозі з курсантами.

Захід відвідали колеги з кафедри практичної психології Інституту.

Кафедра гуманітарної  підготовки

  •