ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Відвідування дитячого будинку курсантами

20 July 2018 | 17:05

19 липня 2018 року курсанти 304 н.г. психологічного факультету Інституту кримінально-виконавчої сужби на чолі з куратором доцентом кафедри практичної психології Левенець Анною Єгенівною та старшим викладачем Чичугою Мариною Михайлівною в рамках роботи психологічної клініки Інституту відвідали Київський міський будинок дитини імені М. Городецького, що розташований у с.м.т. Ворзель, де проживають діти до 6 років.

Курсанти взяли участь у дитячому святі з різноманітними іграми та конкурсами, танцями та піснями. По закінченню свята дітки отримали персональні подарунки, іграшки, а також змогли поласувати фруктами та солодощами, що подарували курсанти.

Після проведення святкової частини курсанти Інституту допомогли будинку дитини з прибиранням території, переміщенням стройматеріалів та благоустроєм.

Діти та працівники закладу подякували всім, хто брав участь в організації та проведенні дитячого свята та запросили приїжджати до них ще не раз.

  •