ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Вітаємо з присвоєнням почесного звання

24 July 2018 | 12:12

Указом Президента України від 23.07.2018 №214/2018 "Про відзначення державними нагородами України співробітників та працівників Національної академії правових наук України" нашому колезі, головному науковому співробітникові Інституту, доктору юридичних наук, професорові, членові-кореспонденту НАПрН України МУЗИЦІ Анатолію Ананійовичу присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ».

Шановний Анатолію Ананійовичу! Щиро вітаємо Вас із присвоєнням цього почесного звання. Бажаємо міцного здоров'я, нових здобутків, творчого натхнення та незгасимої енергії в роботі.

Колектив Інституту
кримінально-виконавчої служби

  •