Вступ до професії від Начальника Інституту

07 June 2019 | 13:01

    7 червня 2019 року Начальник Інституту кримінально-виконавчої служби, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України – Бараш Євген Юхимович, провів для здобувачів ступеня вищої освіти «бакалавр» за напрямами підготовки «Право» та «Психологія» відкриту лекцію на тему: «Концептуальні засади реформування державної кримінально-виконавчої служби України та пробації».

     Метою заходу було оговорення з майбутніми випускниками, а в подальшому практичними працівниками органів та установ державної кримінально-виконавчої служби України та пробації основні аспекти їхньої майбутгньої професії у контексті міжнародної практики, сучасних світових тенденцій та технологій, та зміні підходу до призначення і відбування покарання.

   В ході лекції, Євген Юхимович слушно зауважив, що бути співробітником органів та установ державної кримінально-виконавчої служби України та пробації, не проста справа. Вона вимагає глибоких знань своєї справи, навиків та готовності їх застосовувати, зусиль та нових підходів, оскільки від якості виконаної роботи напряму залежать людські життя тих осіб, які оступилися. Але у сучасному світі вони не повинні бути просто покараними чи ізольованими від суспільства, вони навпаки мають повернутися в нього правосвідомими громадянами:

Планом лекції було передбачено обговорення за такими напрямами:

Аналіз існуючого законодавства та майбутня законодавча ініціатива.

Удосконалення процесу виконання і відбування покарань, а особливо поліпшення умов та рівня дотримання прав, як засуджених так і персоналу.

Удосконалення системи виробництва.

Удосконалення системи кадрового забезпечення.

     Наприкінці лекції Євген Юхимович відповів на усі питання, що виникли у аудиторії та побажав наснаги у роботі на нелегкій ниві державної кримінально-виконавчої служби України та пробації.

 

 

  •  
  •