ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Загальноінститутський розвід

15 May 2018 | 11:11

15 травня 2018 року відповідно до затвердженого розпорядку дня о 08.00 год. відбувся загальноінститутський розвід перемінного особового складу на чолі із тимчасово виконуючим обов’язки начальника Інституту кримінально-виконавчої служби Свердліним К.Ю.

До слова було запрошено начальника відділу соціально-гуманітарної підготовки підполковника внутрішньої служби Кулика А.С., який проінформував присутніх про заходи, що відбувалися впродовж тижня та привітав усіх іменинників з Днем народження.

Відділ соціально-гуманітарної роботи

  •