Загальноінститутській розвід

11 June 2019 | 09:09

11 червня 2019 року о 7.30 годині відбувся загальноінститутський розвід перемінного особового складу на чолі із начальником Інституту генерал-майором внутрішньої служби Барашем Є.Ю.

Начальник сектору соціально-гуманітарної роботи підполковник внутрішньої служби Кулик А.С. проінформував присутніх про заходи, що відбулися на минулому тижні.

Зважаючи, що для випускників цей розвід став останнім стройовим заходом в Інституті, провели його урочисто. Начальник Інституту звернувся до випускників й побажав їм наполегливості у досягненні мети, віри в себе та свої можливості, подальшого кар’єрного зростання і процвітання, здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень та дій, високих професійних досягнень.

Зі словом від імені випускників до присутніх звернулися курсанти четвертого курсу рядовий внутрішньої служби Коломієць Ростислав та рядовий внутрішньої служби Галич Анастасія, які із вдячністю згадали про час проведений у стінах Інституту, надбані знання та досвід, який передали їм кращі науковці та командири. Випускники вручили керівництву Інституту стенд на згадку.

 

Сектор соціально-гуманітарної роботи

 

  •  
  •