Засідання Вченої ради Інституту кримінально-виконавчої служби

01 February 2018 | 16:04

31 січня 2018 року в Інституті кримінально-виконавчої служби відбулось засідання Вченої ради, яке розпочалося виступом протоієрея Костянтина Пантелея – Керівника Відділу Української Греко-Католицької Церкви з душпастирства у пенітенціарній системі України (Департамент Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України).

Надзвичайно змістовна та цікава доповідь протоієрея Костянтина Пантелея була присвячена питанням практики капеланського тюремного служіння, душпастирської опіки засуджених у пенітенціарній системі України та перспективам подальшого розвитку душпастирства в Україні.

Працівники Інституту звертались із запитаннями до Протоієрея Костянтина Пантелея та мали можливість спільно обговорити сучасний стан і  проблеми в діяльності установ виконання покарань та можливі шляхи їх вирішення.

Також, Вченою радою Інституту було заслухано та обговорено питання:

1. Про результати науково-дослідної роботи Інституту в 2017 році та подальше її вдосконалення.
Доповідач
т.в.о. начальника сектору з організації науково-дослідної роботи Самосьонок Анастасія Олегівна

2. Про діяльність юридичної та психологічної клінік Інституту: досягнення та перспективи розвитку клінічної освіти.
Доповідачі:
– старший науковий співробітник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДПтС України, кандидат юридичних наук, керівник юридичної клініки Інституту Шкарупа Костянтин Вікторович;
– завідувач кафедри практичної психології, доцент Бойко-Бузиль Юлія Юріївна.

3. Про результати складання зимової екзаменаційної сесії курсантами Інституту в 2017/2018 навчальному році.
Доповідач
викладач-методист відділу організації та координації навчального процесу, учений секретар Вченої ради Інституту Білова Світлана Леонідівна.

4. Про обрання кандидатур на заміщення вакантних посад:
– старшого викладача кафедри практичної психології (кандидат - Чичуга М.М.);
– старшого викладача кафедри кримінального права, процесу та кримінології (кандидат - Вакулік О.А.).
Доповідач
заступник директора Інституту Свердлін Костянтин Юрійович.

5. Про рекомендацію до друку навчально-методичного посібника «Прийоми та правила стрільби з пістолета», підготовленого доцентом кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки, кандидатом філософських наук Чурмантаєвим П.С.
Доповідач
викладач-методист навчально-методичного відділу Іщук Олексій Іванович.

6. Про рекомендацію до друку навчально-методичного посібника «Фінансово-господарська діяльність та бухгалтерський облік», підготовленого викладачем кафедри пенітенціарної діяльності, доцентом Котирло О.О.
Доповідач
начальник факультету заочного навчання та післядипломної освіти, кандидат історичних наук Ісаков Павло Миколайович.

7. Про рекомендацію до друку навчально-методичного посібника «Діяльність слідчого ізолятора», підготовленого старшим викладачем кафедри пенітенціарної діяльності Кісловим О.І.
Доповідач
доцент кафедри кримінального права, процесу та кримінології, доцент Тимошенко Юрій Петрович.                

8. Про рекомендацію до впровадження в освітній процес мультимедійного навчального посібника «Фінансове право (Загальна частина)», підготовленого доцентом кафедри загальноправових дисциплін Пивовар І.В.
Доповідач
старший науковий співробітник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДПтС України, кандидат юридичних наук Шкарупа Костянтин Вікторович.

9. Про рекомендацію до впровадження в освітній процес навчального мультимедійного посібника «Право Європейського союзу», підготовленого начальником кафедри загальноправових дисциплін, доцентом Сокальською О.В.
Доповідач
старший науковий співробітник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДПтС України, кандидат юридичних наук Шкарупа Костянтин Вікторович.

З кожного питання ухвалено відповідні рішення Вченої ради та визначено заходи спрямовані на подальше забезпечення належної якості освітнього процесу та удосконалення науково-дослідної діяльності.

Учений секретар Вченої ради Інституту
викладач-методист навчально-методичного відділу
майор внутрішньої служби
Білова С.Л. 

  •  
  •